1944 Kabelka zo žida!

Autor: Rastislav Hrušovský | 6.5.2013 o 11:49 | (upravené 6.5.2013 o 12:00) Karma článku: 3,32 | Prečítané:  747x

Toto je môj univerzálny Per - Ex, tie slová ktoré budete čítať sa týkajú niečoho, čo ma zaujalo, názov hovorí o podstate, teda redukuje článok na podstatu, ktorej konštrukciu sa pokúšam postaviť nižšie, tento univerzálny Per Ex je k článku: "1944 Kabelka zo žida!." Fikcia či skutočnosť?

Je to celé storočie, kedy sa jeden národ rozhodol, že dobije svet. Ako ďaleko sa dostal Pruský štát? Dnes Prusov môžeme nájsť po celom svete. Vnútrozemie USA je celé Nemecké. Európa je celá Nemecká. Prusi používali rôzne taktiky k ovládnutiu sveta. Čo bude teraz? Keďže Rusko zastavilo výrobu kabeliek z človeka, Nemecko musí prísť s nápadom, čo s toľkým artiklom s názvom človek. Oblička je síce obchodný tovar, ale násilné odoberanie obličiek by sa rovnalo výrobe kabeliek z ľudskej kože, tak týmto smerom to nepôjde. Preto treba ekonomicky zničiť (bez použitia zbraní zabíjacích), a zruinovať ľudí tak, aby sa nerodili a aby pozemky samé padly tam, kam im chcú mať. Či je to fakt a či fikcia? Neviem, fakt je iba kabelka z ľudskej kože.

 

CHcem sa poďakovať našim osloboditeľom, ktorých telesné pozostatky sú aj na území našej vlasti. Títo boli ochotní zomrieť za to, aby sa časom, až by došiel národ židovský, nezačali vyrábať kabelky, možno aj zo Slovákov. Kabelka zo Slováka - kvalitnejšia koža s nechtovým polepom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Najskôr partneri, potom nepriatelia na život a na smrť. Príbeh Sýkorovej vraždy

Zlikvidovať mafiána Miroslava Sýkoru mala podľa kľúčového svedka záujem aj Slovenská informačná služba.


Už ste čítali?