Boh a Hitler

Autor: Rastislav Hrušovský | 12.7.2013 o 21:52 | (upravené 12.7.2013 o 22:45) Karma článku: 2,48 | Prečítané:  236x

Tak som si zašiel dok krčmy, na pár krčmových slov. Keď máte určité poznanie, je ťažké akceptovať besnotu. No na ňu poznám liek.

 

Zaslúži si meno Hitler, aby sme si ho spojili s niekým o koho činnosti niečo vieme?  Ten ktorého meno sa nehovorí, ako v tom černokňažníkovi z británie. Ten ktorého meno sa nehovorí bol ničiteľ, a bolo to nesprávne. Nechápem ako je možné, že v súčasnosti v Európe pozná jeho meno aj 15 ročné dieťa. Už je to predsa len trochu dlho.

Nie je treba vraždiť cigánov aby tu bol poriadok, ich energiu treba efektívne využiť a adekvátne ohodnotiť. Najlepšie okamžite na ruku. Pláca ihneď po vykonaní práce. Prečo investujeme do štadiónov a na východe vychovávame etnikum lúpežníkov a vrahov? Čakáme že príde ten ktorého meno sa nehovorí? To je opäť choré, je to nezodpovedné a spiatočnícke. Albert Einstein predstavil videnie hmotného sveta ako energiu. TEda tento svet je energia, teda energia je to čo je hmotné, len to mení formu. Teda je základom zlata, zubov, šiat i stravy. Energia je univerzum, ktoré môže meniť svoju formu a tým napĺňať naše potreby. Mŕtva energia neexistuje. Energia má tri základné existgencie. Tupá energia, Energia v sebareflexii a Energia reflektujúca seba voči svojmu okoliu.  Tá tupá energia sa dá prirovnať ku kameňu, no rovnako i silne mentálne postihnutému. Rozdiel je v tom, že silne menatálne postihnutý ešte môže začať zdravo myslieť, iba veda je ešte vzadu. Hierarchiu dochápte sami - ja vám verím. Energia je akoby kresťan, islamista i žid povedal, dielom božím. Tak nechápem, prečo sa nestarajú spoločne o túto energiu. Radšej o ňu bojujú a keď ju vybojujú, tak ju nevedia normálne využiť. Ak toto je skutočne Božie dielo,  ja som ateista vďaka Bohu, potom Boh musí byť veľmi veľký frajer, ak dokáže  presne rozhodnúť otázku viny. Boh tá jeho veľkosť oproti tím pošliapaným menám, čo tá jeho veľkosť dokáže .... . Bože daj aby si bol! Bolo by mi jedno, aj bez posledného súdu, ale buď prosím... . Ja by som Boha chcel, aby ma viedol, aby som nemusel svojím rozhodovaním trpieť. Tak by som bol Bohu rád! Ale som ateista a tak som chcel, aby nie. Ako vyriešiť poznaním Einsteinovej práce a poznaním prác iných špičkových vedcov, ktorých práce som ešte nenaštudoval, našu situáciu? Je potrená vojna na to, aby sa mala ďalšia generácia 50 rokov dobre? Určite nie. Jediné čo je potrebné, sme my a ľudské poznanie.

Na škole nás neučili pozerať sa na vzorce iba ako na vzorce, ale hovorili nám aj niečo o noumenóne a univerze. Energia je univerzálny noumenon. Energiu dnes dokážeme vydolovať a dokážeme ju aj držať v zásobníkoch. Blesk síce nie, ale energiu je možné meniť za zlato. A nielen za zlato. Ak by sme do dôsledkov chceli ísť v súlade s bohom a skutočnosťou, mali by sme využiť všetko na spracovanie a využitie internej energie. Od príbojov morských vĺn v Grécku po bicyklujúcich cigánov v osadách na rotopedoch za prachy ihneď po dobicyklovaní. Zničiť bieda sa dá okamžite.  Ide o to, ... . Keď som vyšiel z krčmy, strhla sa pred ňou bitka.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?