Iní nie sú problém, problém je inde.

Autor: Rastislav Hrušovský | 22.10.2013 o 14:23 | (upravené 22.10.2013 o 14:40) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  107x

Hnedí, žltí, červení, bieli, čierni. Každá farba má svoj určitý kolorit, a farba človeka aj kultúru. Slovensko je zelené, púšť zas žltohnedá. Rasa však nie je iba farba, rasa má v sebe tiež rozdielné charakterové vlastnosti. Rasa nie je problém, problém je hlúposť.

Rómovia nie sú problém, iba hlupák si to môže myslieť, sú menšina a preto nemôžu byť problém, nakoľko väčšina to má chcieť a vyžadovať. Pokiaľ to však väčšina prehliada, je to problém väčšiny a problémom je väčšina.

Ako riešiť problém fašistického zmýšľania pri zamestnávaní? Často je problém tu! Zamestnávateľ radšej zamestná rasisticky - zdanlivo, nakoľko vzdelanosť Rómskej komunity je veľmi zlá. Je to ako keby, začarovaný kruh, v ktorom iba neznalý vidí východisko. Páči sa mi, že už aj ten prihlúply holanďan zložil zbrane, ktorými mával nám pred očami, keď sme mali chuť vstúpiť do únie. Poviem to taktko, najlepšie a najväčšie skúsenosti s rómskou rasou máme tu na Slovensku. Nedokázali sme všetkých prevychovať k európskej kultúre, ale dokázali sme s ňou vytvoriť spoločný štát, v ktorom sme približne rovnako všetci fungovali, hlúpy rasizmus však bol stále. Ako teda vytvoriť kľud v búrlivých vlnách hlúpeho rasizmu.

Tresty:

1.) čo sa ukradne, to musí zlodej nahradiť, aj s úrokmi (nútené práce v "base"/kto odmietne nútené práce, súhlasí s mučením až na do smrti/)!

2.) vražda = nekonečné muky (tým sa zamedzí justičnému omylu, nakoľko nikto nebude zbavený života)

Tieto tresty však nemôžu byť vykonávané, pokiaľ štát nezabezpečí, všetkým občanom, životadárnu prácu s príjmom vystačujúcim na jedlo, bývanie a dovolenku 3x ročne.

Pracovný čas: maximálne 6 hodín!

Štát musí vytvoriť pracovné podmienky všetkým obyvateľom tak, aby nemuseli pracovať celých 6 hodín a boli vyplácaní na ruku okamžite po odpracovaní si určitej sumy.

 

Toto by malo stačiť na dostatočnú prevenciu pred zlom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?